| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

Jitko,jsem taky diabetička,mám dva kluky narozené 2r po sobě.První porod vyvolávaný-38t.Jeden den mě přijali a druhý den se šlo na věc,já v šoku,tabletka zabrala okamžitě,já měla takové stahy ,že doktoři koukali,ale neotevírala jsem se.po 24hod trápení,kdy praskla voda,začal mít syn problémy a jeli jsem na CS.BOhužel měl syn silnou hypoglykemii,problémy s dýcháním apod,tak skončil na JIP.tak byl 10dní.Co 3hod jsem ho tam chodila kojit-no kojení-byl to boj,neustálé měření glykemky,co 3hod vstávání a kojení na JIP v jiné budově udělaly své,po týdnu jsem se totálně složila.Nikoho nezajímaly moje prsa jak balony,neměla jsem u sebe dítě.......krom glykemky se o mě nikdo nestaral.Řvala jsem jako amina,potila se tak,že bv noci jsem i 2x převlékala sebe a celé lůžko.některé noci jsem nespala vůbec,protože po návratu z JIP jsem masírova aprsa a odstříkavala,protože syn skoro nic nevypil.Jak přišla moje diabetoložka po týdnu dovolené spráskla ruce a okamžitě zakázala měření glykemi,na 1. místě byl můj odpočinek.Strašně jsem chtěla rodit přirozeně,ale bohužel.Jsem ráda,že je syn zdravý.Druhého syna mi brali CS v 37t,tak dlouho jsem na nich seděla až jsem si CS vydupala.Už jsem nechtěla zažít to co před tím-ne kvůli mě,ale strachem o dítě.Většina mých známých diabetiček stejně nakonec na CS řezu skončily.Podruhé jsem oba vše zvládli.Jsem ráda,že je to za mnou a mám dva kluky jako buky-pěkné raubíře......jsem ráda,že jsem do toho 2.šla,opravdu.........zdraví.vpe

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.