| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

zase jeden zbytecny cisar ... :-(

taky jsem mela cukrovku - merila jsem sama, pristroj stoji cca 1000 kc a platila ho pojistovna. rano a po jidlech male pichnuti do prstu a peclive vedeni tabulky.

inzulin jsem taky pichala sama (i kdyz davky byly nakonec dost vysoke) a zvysovani davek pravidelne telefonicky kontrolovala s lekarkou. osobni kontoroly (vyzvednuti receptu na inzulin) jednou za 14 dni. zadny problem.

hladina cukru byla diky davkam inzulinu normalni - diabetolog stejne jako gynekolog mi potvrdili, ze se podle poslednich vyzkumu naopak doporucuje predcasny cisar nedelat.
ceka se normalne a muze se normalne prenaset. sleduje se jako u normalnich rodicek funkce placenty atd a nechava se tomu volny prubeh. prenasela jsem 5 dni. porod normalni, vaginalni. cca 12 hodin.

u ditete se prvnich 24 hodin meril cukr v 3 hodinovych intervalech. me cukr nikdo nemeril, pristroj jsem mela sebou, jsem svepravna, merila jsem sama jeste cca dva dny, abych se ujistila, ze se hormony vratily do normalu. merila jsem jako predtim - rano a po kazdem jidle.

diabetolog mi zduraznil, ze to s merenim po porodu nemam prehanet a ozvat se mam jen kdyz budou hodnoty hodne presahovat normal. coz se nestalo. zase to mam zmerit po par tydnech a na kontrolu mam zajit az prestanu kojit.

nejhorsi na cukrovku se stres. ten cisar byl zbytecny. je to fakt skoda a velka chyba doktoru. kdyby te nechali klidu a netrapili, mohlo to dopadnout jinak.

rada pro priste - zmenit diabetologa i porodnici! a delat vse pro pohodu a klid duse. to ma totiz na cukrovku velky vliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.