| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod – největší zážitek v životě?

Radost z toho, že je syn na světě a je zdravý jsem měla až 3 měsíce po porodu. Už jsem se chtěla regulérně objednat k psychologovi, připadalo mi, že nejsem normální. Všichni mi říkali, "to jsi šťastná, že máš miminko" a já nevěděla co mám odpovědět. Připadala jsem si maximálně vyčerpaná, unavená, vyřízená z toho že stále brečí, nespí, že nemám minutku pro sebe, že mě nikdo nepolituje a nezeptá se jak se cítím já, ale stále jak je na tom malý~;((. Byl to děs~;((
Dnes jsem přesvědčená, že to bylo naším špatným startem, kdy on byl díky nízké porodní váze týden v inkubátoru a já ležela úplně na jiném patře. Po porodu mi ho vůbec neukázali, měli strach že nebude ok, tak ho šupem transportovali na Jipku. Když jsme pak konečně leželi na odd. nedonošených spolu, tak chudáček stále plakal a plakal, nebyl k utišení. Sestry za námi ani nechodili, měly nás plné zuby - on stále ječel a já bulila nad ním, nevěděla jsem si s ním rady. Dnes už je to za námi, je to náš 16-ti měsiční miláček~s~. Každopádně na ten začátek nikdy nezapomenu a doufám, že u druhého mimi to bude lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.