| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kde jsou meze?

Tohle je o rozumných mezích. A taky o tom, že vychovávat puberťáka je trošku s křížkem po funuse.
Já měla docela volnost a někdy si říkám, jestli tohle zvládnu. Moje máma mě ani ne v 16-ti pustila s dvěma klukama na na 10 denní čundr a v pohodě, věděla že to jsou slušný kluci :-) a chovali jsme se slušně žádný sexuální experimenty, žádný kouření, drogy, alkohol, nic jen 10 dní legrace a totální svobody a pohody. Nechávala mě jezdit s partou kamarádů na různé šílené i méně šílené akce. A asi to bylo o tom, že mi mohla věřit, že se někde nespustím na scestí. Nevím jak by to dopadlo, kdyby mě přitloukla doma na gauč, myslím, že by ve mě rostl pocit, že o něco přicházím a tím pádem bych to při první příležitosti chtěla okusit. Pak jsme měli jedno docela dobrý pravidlo a to znělo přijdˇsi kdy chceš,ale dopředu řekneš kdy to bude ať je to třeba ve 3 ráno, ale ve 3:00 budeš doma. A to jsem dodržovala dost dlouho a dodržuju to i teď, když manželovi řeknu, že přijdu o půlnoci, tak jsem doma, nebo mu volám.... prostě aby neměl starch že se mi něco stane. A ještě ohledně těch příchodů jsme měli jedno pravidlo, že nebudu chodit domů sama, že je vcelku jedno jestli půjdu s holkama klukama, ale nikdy ne sama.... snad až na dva vyjímečné případy jsem to dodržela.
A jestli bych dovolila dceři aby měla vlasy na zeleno, asi ano..... to jak člověk vypadá není automatická známka toho jaký je, může mít kohouta abýt to super člověk a nebo mít elegantní oblek a být to hajzl o kterého by si člověk neopřel ani kolo. Myslím, že takový experimentálním obdobím si musí člověk projít...
No schválně co jste noslil když vám bylo sedmnáct a co jste měli na hlavě ??? :-)

Pokud bych to měla shrnout do jedné věty, tak je to "Volnost která má hranice"

Kačenka s mrňouskem v bříšku 39 tt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.