| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vaculko,
neboj, to zvladnete!!!!
maxik mel nehmatne varlatko a navic mu nesla vubec pretahovat kuzicka pres pindika, tak to vzali oboje jednim vrzem.
taky mel narkozu, taky nesmel od noci nic jist, pit (ja ho v te dobe jeste i kojila, takze v noci mi kojeni dovolili, rano uz ne).
no a maxik rano dostal dvoje kapicky, jedny byly oblbovaci, po chvilce si pro nej prisli, to uz jsem ho mela svleceneho. celou postylky odvezli, ja ho jen pohladila a on se na me usmival, smudlik (oblbovaci latka zabirala).
pak kdyz ho po zakroku privezli na jipku, tak pro me prisli a ja cely den travila s nim na jipce. nejdrive prvni dve hodiny jen nestastne koukal, nebrecel, byl trosku rozehratej. zprvu nesmel porad nic, zadne jidlo, piti. pak dovolili napit trosku erarniho caje. pak zacal dost plakat a hazet sebou, coz bylo nezadouci, v ruce mel kanylu, v druhe nejake meridla, takze kdyz utesovani nepomahalo, dali mu leky na bolest a na uklidneni. po nejake dobe pak dovolili dat mlicko, panecku, to si dal (mlicko z flasky), vyndali mi ho i s hadickama z postylky a dali do naruce. pak mi v naruci spal. kdyz se vzbudil, byl zase hodne neklidny, hazel sebou a strasne plakal, takze zase doslo na leky na bolest a zklidneni a putoval zpet do postylky. obdobne to bylo az do vecera, nakonec jsem je vecer umluvila, ze si ho vezmu na pokoj, coz mi dovolili, tak nocoval se mnou na normalnim pokoji. ale porad jsem ho musela hlidat, aby sebou moc nehazel, aby se nezvedal a tak. prece jen mel rez na brisku a na pytliku a mel byt v klidu.
dalsi dny uz byly lepsi, maxik mohl piskotky, kase apod. byl v klidu, neplakal. felcari ho hrozne chvalili, jak je hodny, anestezilozka rikala, ze tak hodne mimi tam dlouho nemeli, ze kdyz ho tam privezli, ze si tam s nim delali co chteli a ani necekl. a kdyz chodila vizita, tak ukazkove lezel, nechal se prohlednout, ani se nepohnul,ani neceknul, proste zase poklad.
takze neboj, urcite to zvladnete i vy v pohode!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.