| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já po práci na mateřskou s Tomem,pak pracák-tři roky,páč jsme chtěli druhý,tak se mi nikde nastupovat nechtělo,a tom byl pořád marod..ve školce skoro nebyl.žádali jsme o prodloužený rodičák,ale smola-byl málo nemocný...pak se narodil dan,po danovi pracák-necelý dva roky?pak jsem to uťala a nahlásila se jen na zdravotní pojištovně,že pečuji o děti /tam je to do patnácti let staršího/,že ti platí zdravko....no,a to mi končí v červenci..ale potom jsem zažádala o příspěvek napéči..to je to PnP.Napřed jsem žádala,když mi skončila mateřská a u dana se projevila ta jeho porucha psycho,o prodloužený rodičák-tam mu vyšlo zas málo procent,takže jsme ho nedostali..pak jsem všude četla,jak některý holky mají příspěvek na péči na děcka-i když mají třeba jen ekzem...asi podle stavu,ono to teĎ dost dávají i na diety a tak..takže si říkám-bože,to musím zkusit taky..napsala jsem babě na sociálku,co si myslí-jestli bych to mohla dostat..ono to zní tak blbě-příspěvek na péči,když jsem to říkala ségře,tak ona,že teda neví,ale že daneček se o sebe dokáže postarat...no,a příspěvek na péči nám přiřadili-a dokonce druhý stupeŃ!!Ono jsou myslím čtyři...ta čtverka už jsou totální ležáci..já nepočítala ani s jedničkou-ale doufala jsem,a ono dvojka-takže jsem byla fakt nadšená,no teĎ se to bude zas přeposuzovat-jsou zas další body,který splňuje či ne...já ti pak hodím odkaz na to,a proštuduj si to..ale včil nejsem na svém pc,a nemám tu myš,tak až večer-nebo odpoledne...a s vaší diagnozou dysfazie ma spousta lidiček příspěvek na péči-však se optej na Komunikaci-uvidíš,kolik lidí to má.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.