| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky.

DVD s nahráváním bohužel nemáme. Nemáme ani televizi :-), jednou za čas si pustíme něco na počítači.

S asistentkou to nakonec dopadlo dobře, z původní asistentky udělali učitelku a z původní učitelky asistentku, jenže nám to zapomněli říct a my se divili, že asistentka bývá v jiné třídě, než Míša. Pak jsme si to vysvětlili, podle školky to funguje parádně, vidí v tom velký smysl, asistentka se věnuje Míšovi a když jsou nějaké komplikace, tak ho veme stranou, věnuje se mu, vysvětluje apod. Má individuální program, takže postupují podle stanovených cílů, např. navazovat přátelství s dětma, zvyšovat sebeobslužnost, sebevědomí apod.

V půlce května budeme mít velký pohovor v PPP, na základě kterého se rozhodne, jestli potřebuje asistentku i do první třídy. Osobně jsem pro, ale uvidíme. Někdy je líp, někdy hůř. Míša dozrává a my si zvykáme a slaďujeme se s ním.

Julinka do toho přebírá některé jeho zvyky, jako že po ní něco chci a ona mě v klidu ignoruje, protože to vidí u Míši... těžko jí vysvětlovat, že on to má jinak, snažím se ji tím nezatěžovat, přesto, že vím, že spoustu věcí vnímá a pozná sama.

Ivčo, astmatický kašel je svinstvo, Míša ho taky občas má, ale už čím dál míň. Jezdili jsme s tím do lázní a sama vím, jak mi bylo nepříjemné, když jsme seděli u stolu s klukem, který bez přestání kašlal. Co kdyby sis u lékaře vyžádala papír na to astma, kde by bylo napsané, že asmatický kašel není důvod absence ve školce? U nás ve školce se kašel neřeší, takže i já tam dávám kašlající děti. Samozřejmě mírně kašlající, ne zralé na antibiotika.

Táni, sice jsem nereagovala, ale termín mám poznačený od té doby, co jsi ho napsala, tak se budu těšit.

Se školkou jsme dnes byli navečer v lese, měli tématický večer o netopýrech, spoustu úkolů, mezitím informace o netopýrech, nakonec kvíz, bylo to moc fajn. Podívali jsme se i do hvězdárny, akorát jsme přišli k dalekohledu a pán řekl, že právě zapadlo slunce a hvězdy se dají pozorovat až od devíti, tak jsme měli smůlu. Pořádají i akce pro děti, ale až od deseti let, tak si počkáme. Já jsem jim to jen chtěla ukázat, nechci z nich mít astronomy :-).

Jo a novinka - Julinka už chodí do tenisu ne do přípravky, ale hraje i s raketou ~R^. Zatím měli dvě hodiny a jsem zvědavá, ale bere to vážně. Je to sranda, u takových prťat. Jen nevím, mám pocit, že všichni ostatní rodiče hrají tenis, jen já jsem držela raketu v ruce jen jednou a to s velice špatným výsledkem, tak snad nebudu úplně mimo.

Ivčo, co ženský hokej, pořád trénuješ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.