| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Jsem pro možnost volby, pokud se tím neomezí možnost zůstat doma pro maminky, které být doma s dětmi chtějí.
Od půlročního mimina bych neodešla a pokud nebude nucena např. existenčně, neudělám to(ani nemohu, synovi je už 8m). Co se hlídání týče, dávám přednost tomu, aby dítě hlídal někdo známý. Ve vyšším věku bude dítě schopno povědět, jak to ve školce chodí, zda ho někdo netrápí, neubližuje mu atd. Máme zrovna ve školce problém s agresivním chlapcem, který ubližuje ostatním dětem a je velmi složité to řešit. Naštěstí jsou tam větší děti, kteríé toto byly schopny rodičům říci.
Zatím se snažím přizpůsobovat dětem, dcera jde do školky, budou jí 3 v červenci - jelikož jsem na MD, budu si jí moci doma nechávat v případě nemocí a i samotný nástup do MŠ může probíhat postupně. A nebrání mi to v mých aktivitách, ani v příležitostném výdělku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.