Míšo - moc nechápu. Jo, chápu tvé postoje, ale nerozumím tomu, jak je možné, že člověk může i přes takovou ránu na toho "lumpa" koukat stále takto pěkně. Já bych neviděla tátu mazlícího se dcerou, ale hajzla, co se přetvařuje atd... . Neuměla bych se udržet a užívat si přes to všechno rodiny jako celku, to ti závidím a vlastně i moc přeju, asi je to lepší.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.