| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pred necelym mesicem se mi narodilo zdrave mimi 3,5 kg. Jenze bylo od zacatku velmi pomale v krmeni, v porodnici trochu pribralo, ale pak zacalo rychle znovu ztracet, az na necele 3 kg. Nakonec se ukazalo, ze je to tim, ze neni schopne poradne pit z prsa - za 40 minut vypilo asi 20ml. Zkousela jsem i laktacni poradkyne, ale nenansli jsme pricinu. Zacala jsem tedy intenzivne odsavat a krmit ho MM. Jenze je to dost stresujici, ne vzdy odsaju potrebne mnozstvi, nekdy se to den ze dne lisi i o 50 ml. Nejhorsi je ve stresu, treba kdyz miminko place, tak mlicko nekdy netece skoro vubec nebo moc malo, pak ho musim nakrmit UM, protoze pak uz breci z hladu a ja mohu odstavat treba hodinu a mliko netece (no a pak za pul hodky se spusti samo).Jinak se snazim casto mimi prikladat k prsu, ale porad skoro nic nevypije, jenom trosku. Jsem z toho dost nestasta, kojila jsem dve deti, samozrejme s problemy, ale nejak to slo. Ted uz mi ponekud dochazi invence, co s tim. A predstava, ze bych to mela delat celych 6 mesicu me dost desi. Ale nechci mimi pripravit o MM. Mate nekdo podobne zkusenosti?
Diky,L.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.