| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroudo, taky tě ráda čtu. Je mi blízký tvůj smysl pro humor a působíš vesměs jako inteligentní bytost~;)
Tvůj názor chápu, ale zřejmě si si ho, v tomto případě, měla nechat pro sebe a diskutovat o něm někde jinde a jindy.

Já se raději nevyjadřovala, jen jsem příspěvky tiše četla. Měla jsem strach napsat cokoli jiného, než projev upřímné soustrasti. Z toho popisu mezi řádky opravdu koukal ukrytý žal.

Taky jsem si, jako ty, všimla, že ona maminka píše dost odosobněně až chladnokrevně. Vůbec to ale nemuselo znamenat, že onu situaci dostatečně neprožívá a že si neuvědomuje co udělala. Byla asi týden pod antidepresivy, tak je jasné, že vše viděla jakoby z "dálky". Pokud je člověk v psychickém šoku či depresi, pomůže mu, když vše reálně a věcně pojmenuje. Byla to pro onu maminku určitá forma terapie.

Myslím, že to nakonec pochopíš a možná se dotyčné mamince i jednou (alespoň v duchu)omluvíš. Teď jsi plná emocí a vidíš před sebou to bezbranné (cukající se)miminko. Asi tě také rozčiluje "zlomit hůl" nad možností šťastného života někoho, kdo je postižený, nebo nemocný.
No..nikdy bych nechtěla být v kůži oné maminky.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.