| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..je to jakoby "správné" a je potřeba se s tím nějak vyrovnat. Ne zabíjet.
Je to ale jinak...a je to logický.

I příroda může udělat chybu...stává se to i u zvířátek, taky pak s vadami po porodu většinou nepřežijí. Přirozený výběr.

Pokud člověk nezjistí na UTZ nebo jinak, že dítě má nějaké vady a takové dítě se narodí, je pak potřeba se s tím nějak vyrovnat - a rodič je postavený před hotovou věc. Pak tu situaci bu´d správně zvládne nebo ne, je to pro něj obrovská zkouška a zátěž.
Ale pokud se vážná vada dítěte zjistí včas....pak se to zjistilo z nějakého důvodu. Tam bych se přiklonila k tomu - nenechat dítě trápit. Protože co sám nerad, nečiň jinému.
Jak říkám, pochopila jsem to až nedávno....předtím jsem si myslela, že i "vada" u dítěte je prostě Boží plán a nikdo nemá právo proti tomu nic dělat.....
Ale máme svobodnou vůli....a nemusíme nechat děťátko zbytečně trápit. Myslím v případě těžkých - ne třeba drobných kosmetických vad.

Píšu to hlavně kvůli příspěvku Lacenky, který jsem četla nedávno....vzal mě za srdce..a chci jí říct, že myslím, že se rozhodla správně.
A že jí přeju další zdravé miminko...může to být přesně ta dušička, co k ní chtěla minule....akorát už bude ve zdravém tělíčku "o).
Hodně štěstíčka všem....kdo se rozhodl správně podle srdíčka a teď ho to třeba moc trápí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.