| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne, ne, vy vycházíte z toho, co předpokládáte, a tento předpoklad vydáváte za vědění. Co se odehrává v duši jiného člověka než tebe můžeš vždy jen předpokládat. Ví to jen on sám.
Ale moje otázka zněla jinak a byla jen a jen hypotetická. Odpověď si troufnu odhadnout, a to že většina z nás porodí raději dítě neštastné, jen ať má vše tam, kde má mít.

Já nijak nezpochybnuju plné právo každé ženy rozhodnout, zda se její dítě narodí či ne. Dokonce se může i rozhodnout, zda to vůbec dítě je nebo není (jsou lidé, kteří nevěří na lidský život od početí - asi to byl do 40.tt jiný život, kdo ví jak tyto úvahy probíhají). Tohle je téma,které vždy rozdělí společnost na ty, kdo hájí děti a kdo hájí ženy - do okamžiku narození je to kdo z koho a přiznejme si, že žena je ta silnější strana s právem veta. A jsou prostě lidé, kteří mají v podstatě své,že hájí ty slabší, kteří se rozhodovat nemůžou. To děcko nemůže říct, dejte mi šanci se narodit, já si kdyžtak hodím mašli, pokud zjistím, že jste měli ohledně mého mizerného života pravdu.
A prostě někdo projeví soucit s tou ženou,které může (a nemusí) takové rozhodování drásat srdce, a někdo projeví soucit s tím mizerným životem dodýchávajícím v lavoru.
Právo mají obě strany a ani jedna si nezaslouží být napadán ao ddruhé a nazývána sobci a zrůdami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.