| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne, mýlíš se, já jsem slaboch. Jen jaksi nepředpokládám, že všichni jsou stejní slaboši, co taky odpadávají, jen co jim má někdo krev vzít. Já právě předpokládám, že lidé jsou různí a ani moje děti se mi nemusejí podobat (a je fakt, že jedno z mých 3 se mi nepodobá absolutně v ničem a je psychicky odolné tak, jak já nikdy nebudu).
Tohle bych právě hrozně nerada, projektovat do druhých své životní postoje a slabosti.

Madeline, potraty bych nikdy nezakázala. Sama bych za jistých okolností potrat podstoupila. Důvod proč jsem vstoupila do diskuse není ten, že mi vadil něčí potrat, nebo snad že bych zachaňovala všechny děti. Mě ani nenamíchl tón zakladatelky včerejší diskuse,věřím, že byla ještě pod prášky a utlumeném šoku. Ale že mi vadil argument, že jsme vlastně hrozně nesobečtí, když ukončujeme život někoho, kdo by jistě trpěl, bo já sám bych taky trpěl. Nikdy nemůžeš vědět, jak se někdo, kdo nejsi ty, postaví k jaké události.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.