| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ale sama bych o tom nezačínala. Příspěvek Lacenky byl napsán pro mne velmi kontroverzním způsobem a nějak vysvětlení "sedativa" neberu - nemusela tu uveřejnovat něco, co tedy napsala ve zkratu , v šoku a obluzení před týdnem.
Můžu uznat, že víc mě nastartovaly srdíčkové reakce - nejdříve nasraná a jak opadávaly emoce, cítila jsem potřebu systematičtěji vysvětlovat, proč si myslím, že součet souhlasnými reakcí neprospívá věci samé - až se jiná matka ocitne v podobné situaci, bude obecné mínění zase o ždibíček blíže přesvědčení, že život s postižením nemá cenu a že statečná je matka, která si to včas připustí.

Něco jsem si z těch diskusí odnesla - z počátku jsem byla přesvědčená, že tvrzení, že dítě by ze života nic nemělo, a že život s postižením je horší než smrt, a DOKONCE ŽE BEZ SEXU JE NA PROVAZ, jsem považovala za legitimizace ex post. Po pečlivém přečtení všech příspěvků jsem uvěřila, že některé přispěvatelky tomu OPRAVDU věří, že to není jen zpětná racionalizace. Paradoxně mě nejvíce přesvědčili reakce Mulderky a spol, plné urážek a blicích smajlíků - sama reaguju nejvíc emotivně, když někdo vážně zpochybní to, o čem jsem přesvědčená nejen rozumem, ale i nechci říkat srdcem, ale já nevím, emočně?

Zkrátka ty blicí reakce a nepříčetné výpady mě přesvedčili o tom, že se nesnažím někomu jen narušit fasádu výmluv a racionalizací, ale že jsem se fakt někomu vložila do PŘESVĚDČENÍ. Protože si FAKT myslím, že pro nikoho, ani pro momentálně silné a úspěšné alfa samce není život v rámci takových přesvědčení dlouhodobě příjemný, pokusila jsem se to podat nějak systematičtěji.

Honit triko si tu nepotřebuju, to dělám jinde ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.