| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bosorko: pokusím se začít být tvrdá a hrdá? ? Buď to rozdmýchám, nebo to bude o.k.~d~ moc díky za názory ještě jednou. A to jak jsi odpověděla Libi mi přijde taky zajímavý. Já si ex brala po mojí špatné zkušenosti v jiném vztahu, jak jsem psala. Ale hlavně jsem s manželem hrála v našem vztahu toho tahouna. On byl tak hodnej, až byl "blbej"-pardon za ten výraz. Z počátku mi to imponovalo, neb jsem fakt mohla COKOLIV a on se nikdy na nic neptal. Na druhou stranu byl k ničemu v tom, že se nikam nehnal, stačilo mu že má jako svářeč svých 14 tisíc čistýho, bydlíme u jeho rodičů a večer po práci si s tchánem otevřel těch svých pár desítek ~d~ Žádal mne o ruku po pár měsících vztahu, kdy jsme se skoro ani neznali...~d~ A já po předchozím vztahu při vidině dlouhých bílých šatů souhlasila. Leč časem mi to jeho "nicnedělání" a jen keci u piva fakt lezly na mozek a tak jsem chodila s kámoškama trajdat, bavila jsem se až jsem narazila na současného partnera ~d~ Jo láska na první pohled to nebyla, ale pracovali jsme spolu a tak nějak si spolu porozuměli...a už to jelo. Jinak jsem vždycky byla ex věrná, ač příležitostí bylo habaděj... no a abych vám to přiblížila, tak ex byl fakt tak totálně "mdlej" že když jsem mu jednou řekla, že v září se stěhuju(neb jsem už nechtěla rušit letní společnou dovču, neboť jsme tam měli sezváno plno kamarádů), tak jen řekl, že mě má rád, ať pryč nechodim. A když jsem se fakt stěhovala, tak koukal a už mi ani pak nezavolal, že třeba by z jeho strany byl náznak, abych zůstala...nic takového. ~d~Pak jsem mu prostě poslala žádost o rozvod, podepsal to a ende šluse....~d~ a to mne prej miloval..takže mi pak i docela přišlo hezký, když můj současný stále volal a psal, kde jsem, že má o mne starost atd....to jsem nemohla tušit, v co to pak přeroste...~a~ tak co je lepší? Snad to dobře dopadne...~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.