| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V porodnici nám kladli na srdce, přetahovat maximálně až od dvou let, dřív hrozí riziko vzniku trhlinky.
Vítkovi se asi kolem těch dvou let trošku zanítil pindík a tak jsme jeli na pohotovost, koupali v heřmánku a brzy byl chlapík. Tam jsem se také ptala co a jak. A řekli mě, že trochu natáhnout, jen tak co jde a jinak s tím necvičit, že to přichycení je ochranné a řešilo by se to mnohem později. Nakonec se mu kolem asi 2,5 roku začal uvolňovat. Nevím jak moc to má být, nechávám to přírodě, uvolňuje se to samo bez nějakého tělocviku.

Jo kladli mi v nemocnici na srdce, že pokud se s pindíkem cokoli stane raději na dětskou chirurgii do nemocnice než to ukazovat na obvodě. Některé dr. jsou moc hr a nadělají víc škody než užitku. I prý mimo klasické pohotovostní hodiny, prostě kdykoliv a dr. to vůbec neukazovat. Může být znalá, ale také může uškodit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.