| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak nám řekla dr.od roka přetahovat,ale moc to nešlo má jen tak tak dírku na čůrání a tak jdem 15.6 na zákrok do nemocnice plastika nebo obřízka.Dneska mě sestra, má teprve 6měsíčního syna a dává mi za vinu že jsem měla přetahovat od narození,že mi to řekne KAŽDÁ DOKTORKA (dr na chirurgii říkala že to může být i od narození),dělá ze sebe že všechn o ví líp že jí malý sedí,přitom sám ještě sedět neumí,že její malý bude brzo chodit prý do 3 měsíců si tedy celkem věří, nadává mi do zdeptaných krav ,že jsem internetový závislák, mám retardované děti atd...fakt už toho mám dost..nikde do diskuzí na netu nepřispívám jen jednou za uherský rok,syn je živější a moc šikovný všemu rozumí dcera je trochu pomalejší,ale to ji nedává ji/je hned urážet a šikanovat.tak na pc není čas sem tam někde kouknu jako teď tady,protože je to pro mě aktuální téma a zas jdu po své práci ,sestra už je 3 roky v irsku a tu přijela je tu asi 1měsíc viděla nás všehovšudy 2x na pár minut a už soudí,fakt už je mi z toho dost zle.Promiňte musela jsem to trošku ventilovat:-(

Prosím kterých dítka na operaci s předkožkou byli jak to probíhalo a jak dlouho jste byli v nemocnici.A pak popřípadné hojení,15 června nastupujem do nemocnice(to bude mít zrovna malý narozeniny -2 roky)a 27 června máme jet na dovolenou tak uvidíme zdali vůbec pojedem i kdyby ne zdraví syna je přednější :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.