| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chudáci bohaté děti

Bože můj to je tedy zase slátanina!~o~
Chápu,že v naší republice se úspěch neodpouští,ale tohle už je fakt dost hustý.~t~~t~~t~

Mám dceru,která má dvě jména. Má je ne,protože je to snobské,ale protože druhé jméno dostala po manželově matce,která krátce předtím zemřela. Je mi absolutně jedno,proč někdo dává dvě jména ať si jich dá třeba pět,pokud se mu líbí.

Ad odvoz do školy. Ano taky vozíme děti do školy i ze školy autem a stejně tak mraky dalších rodičů. Nevidím na tom nic špatného. Pokud to má dítě pár metrů může jít pěšky. My dojíždíme,tak holt děti vozíme .

Ad. Hospodyně. Kdybych neměla blbý pocit z toho,že by po mě někdo měl uklízet můj bordel klidně bych si jí pořídila taky. Bohužel jsem ten typ,co by před příchodem hospodyně urputně uklízel,aby neviděla náš provozní bordýlek. ~t~
Bylo by to trochu kontraproduktivní,tak jí holt nemám,ale mám dost kamarádek,které hospodyni nebo příležitostné brigádníky na úklid(mytí oken třeba) mají. Také v tom nevidím nic špatného.

Ad kosmetika a golf. Na kosmetice jsem byla v pondělí a fakt jsem si to užila. Na golf tento týden nejdu,protože mám nějaké povinnosti,ale jinak chodím každý týden a nevidím na tom nic špatného. Někdo plete svetry,další staví modely a někdo holt provozuje nějaký sport a je dost jedno jaký to je.


Ad děti chudáci. Nevím,proč by měli být děti bohatších lidí chudáci. Znám i hodně bohaté lidi a jejich děti fakt chudáci nejsou. Možná právě tím,že přes týden nemají rodiče až tolik času se jim víc věnují o víkendech.

Už mě fakt štve,jak tady každý řeší kolik kdo má,aby náhodou někdo neměl něco víc,než druzí. To je opravdu snad specialita tohoto národa sočit na toho,kdo má v něčem úspěch. Myslím,že autorka by se měla zamyslet nad tím,co chtěla tímhle výkřikem do tmy vlastně říct. Hodně podnikatelů i lidí na vyšších postech dělají od nevidím do nevidím ,ale to nikdo nevidí všichni mají před očima jejich platy. Možná by taky neškodilo občas lidem ukázat skutečné výdaje zaměstnavatelů,které na zaměstnance mají. Ono nejde jenom o plat,ale i o různé odvody státu,které musí zaměstnavatel odvádět. Být podnikatel fakt není sranda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.