| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

i když nic moc extra zajímavé ~;)

ahoj všem

Peti tak něco napíšu aby jsi mohla číst i když u nás je vše při starém. A ať se Matýsek brzy uzdraví - v tomhle počasí to je hned nějaká nemoc - náš Adámek taky začal kašlat a včera večer se tak rozkašlal (když spal), že pak i pozvracel. Asi mu nesedlo nějaké jídlo a nebo na něho taky něco leze - no snad ne ...

Adámek poslední dny nechodí po obědě spát takže je to někdy docela záhul, ale to známe všechny a navíc když máte více dětí jak jedno že ~j~ ?

V sobotu jsme se byli podívat v Mladějově na vláčkách - no paráda - krásně vyšlo i počasí


a včera jsme byli na oslavě tchánových narozenin - posezení venku a grilovačka - děcka se vyblbla venku v bazénku a my se tak trochu odreagovali ~:-D
Adámek se setřenicí Kačkou


a taky se už Adámek učí jezdit na kole - konečně pochopil princip jak se šlape - předtím se nechával jenom tlačit a jezdil si jak pán :-) no kolo máme zatím půjčený od známých, a když už se to tak pěkně naučil tak mu plánuejeme koupit k 3. narozeninám (v srpnu) kolo


jo a to mě taky připomíná, že teď v srpnu mě končí rodičovská dovolená, takže pošupajdím do práce - no uvidíme do jaké - v mé bývalé práci to jde od 10 k 5.
A tak jsem se i chtěla zeptat, nevíte někdo o nějakém volném pracovním místě? Nějaké tipy? Díky moc!!!

No já jsem si to plánovala trochu jinak - myslela jsem, že se nám podaří sourozenec, ale zatím nic ... ale jinak na něm dál pracujeme tak snad se ještě někdy dočkáme ~p~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.