| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, z čeho to mám,moc se s tím netajím....Dani asiurčitě ví :-) žila jsem tři roky s kreténem, kterej mě děsně trápil,facky, zamykání doma, nucení do jídla, denodenní slovní napadání,prostě neustávající peklo....nakonec mě donutil dát po porodu miminko k adopci.....půl roku poté,co jsem od něj odešla,mi začalo tohle....
Ona je to sice nemoc ale zároveň je to v podstatě jen ochrannej mechanismus, mozek chrání sám sebe před silnejma vjemama, tak se takhle otupuje ve vnímání..ale je to fakt šílený, já už vlastně nikdy nemám úplně čistou hlavu....
Vím o dvou kombinacích léků, které někomu pomohly..problém je,že na to pak vzniká brutální závislost..to si nechám, až bude nejhůř....anavíc toužím po třetím dítku, a takový léky se fakt s těhotenstvím neslučujou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.