| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky mamky,

jen velice zběžně jsem prolítla co jste tu napsali :)

A ráda bych zareagovala na Motol.
Jsme tu jedna z několika maminek co přeběhli z Motola právě na Bulovku..

Postup na Motole mne potom co jsem zažila průběh léčby na Bulovce víc jak zaskočil.
Náš syn od 14 dne sádrován v Motole a to až do 10 měsíce kdy proběhla operace jedné nožky a to AŠ+Dors uvolnění. Neoperovaná noha byla nadále v sádře operovaná byla od dne operace v sádře 8 týdnů. O skoro 2 měsíce později jsme prošli operací stejnou i na druhé nožce a opět 8 týdnů sádra.
Ačkoli pan doktor Mašát z Motola tvrdil že operace je nevhnutelná skoro od počátku sádrování což jak je vidět měl kluk nonstop tak sádroval a sádroval.
V necelých 3 letech nožky které byli v podstatě bez dlah ničeho začali recidivovat a reakce tam byla nijaká..něco ve styku buďte rádi že kluk chodí.
Mimochodem jaho první krůčku jsme se dočkali díky sádrám až v 18 měsíci.
Díky dlouhodobým sádrám vnikali i jiné potíže.
Takže po jeho 3-tím roce jsme přešli na Bulovku kde hendka následovala operace přehození šlach a zákrok na kostech což Motl nepovažoval za předmětné a naší další kontrolu u nich naplánoval skoro za půl roku ikdyž jsme hlásila že nožky nejsou dobré.

Takže nebudu to zahlcovat má zkušenost z motolem je jasná..
Lituji v podstatě toho že jsem neměla info a nemohlo se to řešit jinak a šetrněji.
Co koukám na fotky nožek zde miminek a dětiček...náš kluk je měl stočené u některých daleko daleko méně a je natom hůře než oni.
A za to právě může ten postup léčby a personálu vůbec.

Stav nyní: Klukovi bude 6 let prodělal zmiňované zákroky a nožky stále recidivují..
Zanedbaná léčba-nebo diskrétně řečeno jak řekl náš doktor na Bulovce nevhodný postup léčby ze strany Motola.

Neříkám možná se najde někdo kdo si nemůže stěžovat na postup v Motole ale mi mezi ně potřit teda rozhodně nebudeme.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.