| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anerri, holky ti asi vše napsaly... s LP neporadím, já jsem sice s jednou v uzavřené netové skupině (jinde, ne na Rodině), můžu se jí zeptat, ale ono stejně chce, aby tě nějaká viděla, zkontrolovala techniku, třeba bradavku špatně drží, mlíko teče pomalu, proto dlouho saje...

Hlavně: nechci být opět prudič, ale pediatru bych do toho já vůbec netahala. Pediatři nemají ani laktační kurz. Vnímám je jako doktory přes nemoci dětí, ale ne přes kojení. Vážení stačí jednou měsíčně, důležité je tvé dítě, tvůj pocit z toho, počůrané pleny, spokojené dítě, ne spokojená pediatra. Toma jsem ze začátku taky kojila i hodinu... pak hodina přestávka a opět hodina.Od 6 týdnů prospal celou noc (i 12 hodin tahem). No a? Ondra sál od narození 10 minut, pak 5 minut. Každé dítě je jiné, jinak silné, toběmůže téct mlíko pomaleji (mě pokud jsem ve stresu, třeba řvu na děti, pak jdu kojit - tak trvá i 2 minuty, než se spustí mléko... Sára saje na prázdno a někdy ji to štve...). Terezka třeba ráda saje, třeba vždy nepije... no a? Kojení není jen o stravě! Je to i o blízkosti. A malá ji potřebuje. Třeba cítí, že není jediná, a užívá si plnou tvou pozornost u kojení.
Já bych jí to dopřála. Ale já obecně poslouchám raději své děti než cizí doktory ~y~

Jinak Toma jsem kojila 21 měsíců, Ondru 16. Sára bude mít 11 měsíců a kromě pár křupek co občas někde najde, je PLNĚ kojená dosud. S řečmi druhých si těžkou hlavu nedělám, kupodivu moje pediatra taky moc neremcá, jen teda že BY MOHLA něco jíst, ale když jí to stačí, tak jí to prostě stačí. Kromě reakcí na očkování je zdravá.

Takže Aneri, hlavně klid a nohy v teple ~;) Terezka ví, co dělá... přibírá hodně,energeticky jí to stačí, když tak krásně spí (užij si to, možná to přejde - Sára taky spala do 3
měsíců skoro celou noc, teď se budí tak 2x). pokud to tobě nepřekáží, na řeči jiných bych ohled nebrala. Ty poznáš, pokud nebude vše ok, až pak bych to řešila.

Nutrilon bych dala babě místo mlíka do kafe ~a~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.