| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálko, moje děti by ti po bublinkách vyhodily velmi rychle celý oběd... A džus pijí jenom ředěný, ten neředěný by odmítly s tím, že je přeslazený. Colu považují za lék na nevolnost.
Nevím proč bych si měla lámat hlavu s tím, že moje děti mají zdravé návyky.
Teorie o tom, že v restauraci se má pít pivo a děti sladké pitíčko může mít jenom velmi omezený člověk.
Já si dávám pivo jenom občas, protože jednak řídím, jednak po požití musím opakovaně shánět toaletu... Většina lidí ví, že každý máme jiné chutě. A dobrý majitel restaurace ví, že spokojený host se vrací. Nedávno jsem byla s dětmi v Praze a obědvali jsme kousek od Nerudové. Když jsem chtěla vodu a džus, číšník se automaticky zeptal, jestli chci sklenici na míchání, nebo jestli to má namíchat do džbánku, abych s tím neměla práci...
A protože mám malé děti, tak jsem pro ně chtěla jednu polévku. Opět byl hned dotaz, jestli ji mají dětem rozdělit do dvou talířků.
A co z toho měl? Velmi slušné dýško a to, že jsem proti plánu objednala dětem zmrzku a sobě kafčo... A taky to, že tento víkend jede do Prahy kámoška a už ví, kde budou s děckama obědvat.
Jinak v mém okolí je normální, že je dětem objednáváno "kde co". Mmch. objednávat to, co dětem vyhovuje jsem se naučila od kamarádky, která k nám jezdí dvakrát do roka a žije v Kalifornii. Zcela bez jakýchkoliv rozpaků (a obav, že bude považována za socku) objednává to, co jim vyhovuje. Nikoliv to, co si okol myslí, že by objednávat měla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.