| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem na tom podobně jako zakladatelka...máme kuchyňku, ale budem předělávat, jednou...až babi nebude, bydlí dole a tam jednou bude nová kuchyň. Nevím, kdy to bude, jestli za rok nebo za několik let. Nejdřív jsem myčku nechtěla, že je to zbytečný, že si ji pořídíme až právě dolů do nové velké kuchyně. No, s dvojčátky za zadkem nádobí prostě už mýt ručně nešlo, takže jsme museli pořídit myčku...větší než 45 cm se nám nevešla, ale říkala jsem si lepší něco než nic. Máme ji asi 14 dní a jsem spokojená...někdy myjem každý den, někdy ob den. Vejdou se mi tam i hrnce i velká pánev...jak tu někdo psal, že malá pánvička se tam nevejde, je to blbost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.