| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše dítě Superstar

Večernice, nečerti se, vždyť co asi tak mají lidé vymyslet když chtějí začít konverzaci s matkou dvojčat? Říkají, co je napadne, nemyslí to zle a nedělej se, že ti to nekonec nelichotí! A nic urážlivého na tom přece není!

A ke jménům - zprofanovaných je jich víc! Co třeba takový Václav (Havel, Klaus,..)? Karel (Gott, IV. atd.? Mohla bych vyjmenovat celýn kalendář.

A ke všemu si myslím, že neexistují jména dobrá a špatná. Každé je dobré, a to někdo dá po hrdince telenovely? No a co? I ta to jméno někde sebrala, ne? Podívejte se do ciziny, s čím tam lidé běžně žijou, a mnohdy jde jen o zvyk a vkus, jestli se vám jméno líbí nebo nelíbí.

Zajímalo by mě proč je jméno vybrané z kalendáře lepší volba než to vykoukané z televize (superstár) nebo po dědovi nebo kdekoliv jinde.

Měla jsem spolužačku, která se jmenuje Dorota po hrdince jedné knihy, a to jsou její rodiče vysokoškoláci a lingvisté. Její sestra dopadla ještě hůř - jmennuje se Debora, ale už dlouho mě to jméno připadá normální. A proč má to jméno? Z řady britských televizních detektivek, už nevím jméno detektiva, byla to jeho přítelkyně, byla spisovatelka nebo učitelka a bojovala za ptáky (ekoložka), nakonec ho zradila a přidala se k teroristům. Kdo byste poznal o co jde, dejte mi vědět jméno detektiva, jen tak pro zajímvast

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.