| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

O něco níže jsem popisovala svůj porod.
Původně jsem chtěla rodit do vany, měla jsem to v por. plánu a vana mi byla napuštěna, trávila jsem v ní hodně času v 1.době porodní. Pomáhala mi hodně na otevírání, když jsem občas vylezla, protože mi už bylo moc teplo nebo bylo potřeba vyšetření, tak se otevírání podle PA dokonce zastavilo.
Takže mně vana pomohla (možná by ale stejnou službu udělala sprcha), ale nakonec jsem v ní na svou žádost nerodila. Je totiž obrovská, kluzká a nikde žádné madlo, nic, čeho se zachytit. Jen na dně malá protiskluzová podložka, o kterou jsem se ze všech sil zapírala nohama při kontrakcích, ale nic, čeho bych se mohla při tlačení přidržet, o co se zapřít, ani o co opřít hlavu, měla jsem pocit, že bych se tam utopila. Takže z tohoto důvodu jsem nakonec řekla, že chci na kozu a dobře jsem asi udělala, aspoň mi mohli víc pomoct při samotném tlačení. Trochu nechápu, kdo tu vanu na druhou dobu porodní vymýšlel a navrhoval. Že by chlap? :-DDD
Takže tolik ode mě k vaně ve Znojmě.

Mimochodem, je zajímavé, že za vanu se platí, přitom se jen napustí, případně občas dopouští, kdežto sprcha je zdarma. Kdybych těch svých 12 hodin, co jsem už byla na sále, trávila pod sprchou místo ve vaně, to by bylo hektolitrů prolité vody, ale pro mě zdarma :-) To si nestěžuju, ta cena není vysoká, jen mě to udivilo, protože tím pádem moc nechápu, za co se u té vany platí :-) Asi vysoká pořizovací cena :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.