| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u nás byl asi nejhorší opravdu ten začátek, teď už to docela jde. Ale když se mladší narodil tak starší měl kýlu a musel na operaci a já nevěděla co dřív, protože jsem kojila tak tam byla babička, která jinak je 200km a druhá není a jiná pomoc taky skoro žádná. Za tu dobu jsme byli jednou v kině kdy hlídala kamarádka a jinak stále kolem dětí.Tak nějak mě to nevadí a navíc ještě studuju VŠ teď jsem dodělala čtvrtý rok a tak bylo ještě náročný to dát dohromady s učením, ale když se chce.Je mi 37 a už jsem si opravdu užila lecos a tak potřebu zábavy a jiných aktivit klidně na pár let oželím. Když je mi do breku tak si vzpomenu jak mi bylo, když děti nebyly a nikdy bach to za ten klid nevyměnila! Staršího jsem, ale přihlásila do jeslí a i když tam nebyl každý den bylo to strašně znát, že alespoň to dopoledne je volno. Ano volno, protože si po těch zkušenostech už opravdu myslím, že jedno dítě žádné dítě. S jedním dítětem udělám naprosto všechno se dvěma už se točím jen kolem nich. Sourozenecký kočár jsem měla na zimu teď už dvouleťák jezdí na skejtu a nebo na motorce. Ze začátku bylo nejhorší, že mimi spalo jen v kočáře, který jel a tak jsme museli každé dopoledne odpoledne ven. A to máme čtvrté patro bez výtahu. Ustrojila jsem sebe na půl staršího mladšího šoupla do fusaku do tašky nechala řvát a dostrojila staršího a šlo se. Po bytě to máme zařízeno tak, že starší si dělal co chtěl, když jsem kojila a já jen občas s mimi vyběhla co že zase vyvádí, ale v celku v pohodě a nebo se díval na Teletubbies to ho baví do teď a už i mladšího. Tatínek funguje nedstandartně takže mezi 16-17 je doma a hraje si a koupe a uspává a všechno bez problému. Teď už mladší leze a doráží za staršíma a tak se dá i trošku říct, že se spolu zabaví. Mají se moc rádi a první je zajímá brácha a pak my:-)))Oba chodí kolem 19,30 spát a tak večer máme naprostý klid. Starší spí po obědě i tři hodiny a mladšímu upravuju režim taky podle toho takže teď třeba spí oba a já mám klid. Je to docela fajn když jsou takhle blízko, ale asi dvojčata jsou lepší, protože mají stejné požadavky. No, ale když zase začínají oba chodit tak to taky musí být mazec. Takhle ten starší už je schopen lecos sám, každým dnem je to lepší. Musím říct, že je každý měsíc znát a tak mít děti po 15 nebo po 20 měsících je opravdu velký rozdíl.Hodně sil:-))) Rychle to uteče. L.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.