| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj..
Nám trvalo skoro měsíc než se malej naučil pít um,zkoušela jsem Bebu a pak se chytil na Sunar.Ale jinak on pil a pije moc dobře,ikdyž byl plně kojený asi do 6 měsíců.Čaj jsem mu dávala už asi od 3týdnů.Kojený byl do 15 měsíců a pak se sám odstavil.Mě to nevadilo byla jsem ráda,ale protože není moc velký jedlík a mléčné výrobky odmítá snažila jsem se aby um přijal a nakonec se mi to povedlo.Chce to trpělivost.
S tím pitím to je těžký,mojemu malámu asi před 3 týdny rostli 4 zuby narát a úplně mi odmítal pít a došlo to tak daleko že jsme málem skončili v nemocnici.Zkoušela jsem všechno možné pití ale na nic se nechytal.Tak jsem mu vodou zkoušela dávat lžičkou,ale to se mi vůbec nepodařilo,pak se trošku napil s brčka,taky mi ukazoval jak pije děda s tátou se čtvrtek a Terinka se sklenice vždy se napil ale jen trošku.Dost často jsem mu teda stříkala pití dávkovačem s Nurofenu,ale na to pozor já ho občas malému v nervozitě strčila moc hluboko a on se mi poblinkal což jeho stav ještě zhoršilo,pak se to ale najednou po dvouch dnech prolomilo a on si řekl o flašku a najednou to bylo dobrý a do večera mi vypil snad litr a půl.
Tvůj malej ale asi nebyl zvyklej pít s flašky že,budeš muset být asi trpělivá a vyzkoušet různé druhy láhví ať s dudlíkem nebo s pitkem a mezitím mu mlíčko dávat třeba tím dávkovačem.Přeji vám ať to netrvá moc dlouho~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.