| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn bije mě (asi nejméně-jsem mu asi nejvzácnější,neb se hodně teď věnuji novorozené), manžela-je z něho nejvíc rozvztekaný, neboť ho dokáže fyzicky rychle a účinně paralizovat a on nemůže v tom bití pokračovat a ten vztek v něm jen jen bublá, bije i babičku-ta to zprvu brala jako srandu, teď už tak nebere, ale spíš se chová, jako že se ho bojí a on ji buší bez soucitu. Bije i hodnou a kamarádskou labradorku,proc - jen tak, protože něco chci, v čem mi nechcete vyhovět. Na druhou stranu myslím, že je hodně citlivý a zdá se mi, že když už to nevydržíme a řveme na něj, nebo ho plácneme, že nasadí tvrďáckou masku,ošklivě se usmívá a tváří se: Jen si bouchni. Pak se to v něm zlomí a rozbrečí se (buď vzteky nebo lítostí-pokud jsme byli moc drsní)a nejde zastavit.Ve vzteku vždy zatne zuby, rozklepe se a začne rukou bouchat. Před chvílí se vztekal a brečel ze spaní,trochu jsme ho vzbudili, v mžiku byl čilý a vzteklý-bouchal plyš.kočkou o postel, mě do ruky,kterou jsem ho hladila a tvářil se tak, že jsem se ho začala bát. (kojila jsem na sousední posteli mimi a byla k němu zády a neviděla,co mě nebo malé udělá).Nechceme mu ubližovat,myslím psychicky, ale nevíme, co s tím a proč se tak chová.Doma se nemlátíme, vyjímečně ho plácnem přes zadek či ručičky.On bije silou klidně přes hlavu.Jinak je to milý, šikovný až přecitlivělý klučík.
P.S. Omluva, že se mi to nepodařilo napoprvé vložit jako téma.~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.