| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Agnes, nejhorší tlak s masem byl asi překvapivě z nejbližšího okolí, tedy od mých rodičů. To docela mrzelo.. ~;(( S ostatními jsem to moc neřešila. Nejvíc jsem ale asi na budku byla stejně ze sebe, nemyslela jsem pak už na nic jiného, než na mimi.. Rady typu "nesmíš na miminko tolik myslet, hoď to za hlavu" mi přišla total zcestná. Do toho jsme ještě stavěli, měli s tím velké starosti, v práci toho bylo moc. Spousta známých okolo těhotných.. Nakonec jsem to opravdu přestala tolik řešit, dostavěli jsme, nastěhovali se, zabydleli a najednou test pozitivní..~:-D Bylo to neuvěřitelný. Holt miminko si stejně vybere samo, kdy se mu už bude chtít. Určitě to bude dobré, uvidíš! Nejedení masa v tom podle mě hraje pramalou ne-li žádnou roli.. Tak se drž a hodně štěstí!~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.