| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše dítě Superstar

Jo hlášky typu: holky jsou stejně lepší, s klukama jsou jen starosti, kluci víc zlobí... to taky slýcháme a většinou je to od takových těch "dobrých duší" jako je moje mamka a tak. Doktor na ultrazvuku, když nám potvrzoval holčičky tak se nás ptal kolik máme koupelen :o)) Brokovnici máme a jiné zbraně, manžel má zbroják a já si to taky stihla udělat ještě na začátku těhotenství, takže po této stránce jsme připraveni :o)))
Nerozumím tomu jak může být jedno pohlaví lepší než druhé, my bychom chtěli ještě chlapečka (to už by nám tedy stačil jeden :o))) Ani si nemyslím, že by holky byly "dražší" než kluci, oni chlapečkové třeba (třeba) neutratí tolik za parádu, ale ty jejich koníčci jsou taky pěkně drahá záležitost, to vidím na manželovi - kolo, squash, volejbal, řidičák na autobus a tedy i na náklaďák, zbroják, pistolky, střelivo, střelnice, motorka, snowboard, nářadí ..... teď by pro změnu rád lítal :o) Co je proti tomu mých pár hadříků a botiček.
Bydlíme v Praze, ale moc anonymity si tady neužiju, není nákup při kterém bych alespoň neslyšela výkřiky obdivu za zády :o)) Na druhou stranu je fajn, že máme kousek od baráku supermarket kde jsou i dvě široké pokladny, takže můžu chodit i nakupovat, jen ty lidi jsou někdy jak slimáci, děsně se pletou a nechávají vozíky uprostřed cesty :o/
Chatu máme na vesnici a už jsem absolvovala povinnou ukázku holek po sousedkách, uff jsem ráda, že to máme za sebou.
V sobotu jsem poprvé vyrazila na nákup jen s Anežkou (měla jsem jí v autosedačce na konstrukci s kolečkama) a docela jsem si to užívala, nikdo mě nezastavoval, jen 2x jsem zaslechla: jééé to je prcek :o) No je, má 4 kg a jsou jí 3 měsíce, takže tyto výkřiky jsou na denním pořádku, holt se takhle malá miminka "venku" jen tak nevidí :o) Bětka má 4,5 kg a ta chrněla, tak jsem jí nechala doma s tatínkem, abych si vyzkoušela jaké to je mít jednoho prcka :o))
Třeba až budou holky větší, tak už tolik pozornosti budit nebudou :o)
A Ty máš jak velký holčičky a odkud jste?
Monča a treperendy (zítra 14 týdnů)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.