| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem děkuji za odpovědi, i za ty negativní samozdřejmě.
Ale nevím jestli ste mě správně pochopily. Já druhý dítě nechci asi NIKDY. Prostě asi nejsem mateřský typ, tak jak sem si myslela. Když vidím mimino v kočáru tak z něho nejsem vůbec odvařená, ikdyž je to dítě mojí sestřenky a ta je pro mě něco jako ségra. Nechává mě to naprosto chladnou, nemám otřebu ji pořád chovat a muchlat. Prostě asi nemám ráda děti. Se bojím, že tohle mám po své mámě ~n~
ANO sem jedináček, ale neřekla bych že rozmazlenej, hodnotu peněz a vůbec všeho znám až moc dobře. Ač sice jedináček, tak se neměla všechno na co sem ukázala, bylo to spíš hrozný. Ani si nedokážu představit jaký by to bylo, kdyby sme byly 2. To by sme měly úplný ho.no. Já chci dát synovi prostě všechno, ale nechci aby byl rozmazlenej smrad. Když sou děti malý, tak se to dá všechno nějak udělat, ale čím starší, tím mají větší nároky.
Ale kdo ví, třeba mě to ještě chytne. Ale já sem teď prostě ráda, že už je jakštakš samostatnej a já mám aspoň večer klid ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.