| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera jsem byla na rohu Krajinský a Hroznovky v prodejně Velryba. Mají tam 50% slevy. Je to takovej ten levnej krám s hadrama, některý věci bídná kvalita, ale některý ucházející, takže jsem tam nechala šest stovek. Takže pokud někdo potřebujete třeba tepláky, pyžama pro děti apod, tak doporučuji. Tepláky tam vyšly po slevě na 35Kč a na to zničení jim to stačí. Pyžamo s dlouhým rukávem na 50Kč, trička na 30Kč... Já si koupila pro sebe tepláky za 100Kč...ty samé jsem viděla u čongů nebo v Maxi hitu za 250Kč. Pak dětské ponožky značky Cactus Clone, vypaji kvalitně...za 10Kč. Vzadu maji i kalhoty v rozmězí po slevě 50-65Kč(pro dospělé) a některé vypadali dobře...i manžestráky. Jenže na mě čekal v autě manža s dětma, takže jsem měla smůlu ~Rv. Kalhoty bych musela zkoušet, takže bych tam tvrdla další půlhodinu. Půlhodiny jsem lezla po dolejším patře a pak jsem jen v rychlosti prolítla hořejšek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.