| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme rodili na Bulovce

S paní uklízečkou mám podobné zkušenosti z Podolí...když jsem tam ležela téměř šest týdnů na rizikovém oddělení, tak jsme tam s kolegyní na dvoulůžkovém pokoji byli zařízené jak doma...na stolku, knížky, ovoce....a naopak lékaři při vizitě si ze mně dělali srandu, že tam mám podtimní zátiší/ležela jsem tam září, říjen a to už bylo hlavně podzimní ovoce/....
potom po císařském řezu jsem se dostala pro nedostatek lůžek na gynekologické oddělení, kde mně hned sestra vynadala, že mám moc věcí a ať koukám zavolat manžela, ať to odnese. Nějak bohužel nedokázala pochopit, že jsem byla po akutním císařském řezu zcela vyčerpaná, můj syn bojoval na RESu o život a nějak mně celkem nezajímalo, že tam mám obrovskou tašku s věcma, protože jsem v porodnici téměř dva měsíce......no a ta samá sestra nás přesně šikanovala před vizitou, že musíme dát všechno ze stolů i včetně fotek našich nedonošených dětí /leželo nás tam 5/....protě hrůza....mimo to i poporodní péče po císařském řezu byla na tomto oddělení zančně zanedbaná, žádný cvičení, žádný balíček pro miminko, dělali nám i problémy, když jsme chtěli chodit za dětma-např.že bude vizita a my pak čekali celý dopoledne, než se tam vizita mihne..., s kojením jsme chodili pro rady na oddělení šestinedělí/poporodní/......bohužel jsem porodila ve špatnou dobu, kdy bylo Podolí přeplněné a jedna část zavřená.......
Ale s rizikovým oddělením, dětskou RES, JIP a K3 mám perfektní zkušenosti a rozhodně půjdu do Podolí znovu...../teda až dostanu odvahu na další těhotenství/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.