| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Borino, moc nechápu proč jsi toto téma založila? Nejdříve jsi diskutovala tady s holkami na diskusi "Holka nebo kluk - babské rady", bohužel to bylo stylem "vnucování svého názoru aneb ten můj je nejlepší". Pak jsi založila toto téma, proč? Abys dokázala holkám, že "jsou špatné a mají špatné názory a dělají špatné věci"? A jaké prosím tě? Žádná z nich neohrožuje zdraví svého dítěte, vždy to je na základě dobrovolného rozhodnutí i ve spolupráci s partnerem, žádné drastické experimenty.... Co ti na tom všem tak vadí? Že si někdo přeje jedno pohlaví víc? Každá tady si přeje nejvíc zdravé miminko, to ti všechny mohou odpřísáhnout a prostě ještě navíc touží po určitém pohlaví - to je jako špatně? Já sama mám dvě holčičky a jsem za ně šťastná, jsem ráda, jak se k sobě mají, že si spolu začínají hrát, mají stejné hry, zájmy, jsem vděčná za jejich zdraví. Těším se časem na třetí mimi, srdíčko trochu víc touží po chlapečkovi, ale třetí cácorku budeme mít stejně rádi jako ty předchozí a jako bychom měli rádi případného chlapečka. Žádná z nás svoje dítě "nezatracuje" jen proto, že to není "zrovna kluk" nebo "zrovna holčička". Ale nevidím na tom nic špatného si přát jedno pohlaví víc. Myslím si že je hodně holek, které by rády měly obé pohlaví, jak kluka - šoumena, tak holčičku - princeznu. A jestli je to u tebe jinak, nu tak je, ale proč ti to tak vadí u ostatních? Víš co se říká "žij a nech v klidu žít". A jestli se pohlaví ovlivnit nedá, tak no a co, dej holkám právo na to si rozhodnout samy, kdy chtějí počít svoje dítě, jestli při tom chtějí sledovat ovu, držet dietu..... Nemusíš nikomu za každou cenu dokazovat, že "mají špatný názor nebo že věří v něco nesprávně". To už mi víc přijde uhozený porod na přání, aneb chci aby se mé dítě narodilo v pondělí, protože to je hezký datum.....(zlehčeně napsáno)....
Zajímavé by bylo založit diskusi "přáli jste chlapečka/holčičku nebo vám na pohlaví VŮBEC nezáleží?" Myslím, že by tě odpovědi překvapily....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.