| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

nic si z toho nedělej. Já taky nemám chuť na sex, a to je klukovi už 14 měsíců. Prostě mě to dítě tak pohltilo, že mi vůbec nedošlo, že to manželovi chybí. Syn spal po jídle 20 minut, jinak byl celý den vzhůru. Nyní spí po obědě asi 1,5 hodiny. Ale je hrozně živý, všude musí být, všechno musí vidět. Stěží s ním stíhám něco uvařit k obědu, po obědě si jdu lehnout taky a večer padám do postele a jsem hned mrtvá. Na sex nemám ani pomyšlení, ani sílu. S manželem jsme se kvůli tomu hodně hádali a řešíme to dodnes. Uzavřeli jsme kompromis - přibližně jednou za měsíc. Když jsem hodně unavená, koupím si nějaký povzbuzující nápoj jako Redbull. Dokonce jsme už uvažovali o práškách na povzbuzení chuti - Arginmax a pod. Ale zatím jsme je nekoupili, vždycky jsme to nějak udělali. Nebuď z toho smutná, zkus si s manželem promluvit. U nás je chyba i v manželovi, v jeho chování a taky v tom, že chodí domů v osm večer. Takže se mnou moc není a se synem mi taky příliš nepomůže. Držím ti palce, ať to dobře dopadne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.