| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě ti napíši co jsem cítila já....Jde o opravdu ujeté pocity, které pravděpodobně způsobily hormony...teď to pomalu mizí...Po porodu jsem měla pocit, že by prsa neměla být nějakým sexuálním nástrojem...když jsou určena pro miminko...Najednou mi všichni chlapi připadali děsně hloupí, jak je vůbec pohled na prsa může vzrušovat...~t~ Zvláště když jsem někde na ulici kojila a nějakému nevybouřenému puberťákovi mohly vypadnout oči z důlků...Prsa mi najednou připadala děsně neerotická s poněkud něžnějším a důležitějším účelem.
Taky jsem někdy při sexu myslela na to, jak jsou ti chlapi sobečtí...chtějí sex, někdy i neomaleně na partnerku naléhají pro své vlastní uspokojení a potom z toho žena má takové děsné BOLESTI při porodu...HAJZLOVÉ ~t~

No prostě sex se pro mě stal prázdný pojem...ale kupodivu se dostavilo něco, co jsem nečekala....VELMI RYCHLE JSEM DOSÁHLA KVALITNÍHO ORGASMU, což před porodem šlo jen ztěží ~d~

Teď se to lepší, ale musím říct, že po porodu jsme měli dost krizi...sex na to měltaké vliv...Můj muž byl absolutně neempatický...nedokázal pochopit to hrozné vyšťavení, obavy, únavu...že jsem ráda když se postarám o dítě, natož o cokoliv jiného. Nepomohl mi a ještě apeloval na mou lenost, že se oněj a sex nezajímám...no hnus velebnosti ~Rv

NEJSI V TOM SAMA, buď trpělivá, chlapi dokážou být někdy děsní kreténi a dost jim trvá, než vše pochopí...a někdy nepochopí...

Pro klid v domácnosti, bych se alespoň jednou za čas přemohla(jednou za měsíc?)...mě to tedy dost bolelo, tak jsme používali kvanta lubrikačních gelů..Jinak myslím, že zbytek přepětí si manžel řešil nějak sám ~d~

Teď už zase šu.áme jak veverky ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.