| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš Kubánek a jeho trápení

dobrý den všem, jsem tak těžká ekzematička, že doktoři už nade mnou dávno zlomili hůl. Hodně maminek tady píše o různých mastech, na mě a to mám ekzém od malinka nezabíralo nic. Pozor, konopná mast může být silně alergizující,- mně po ní div neslezla kůže. Dále často doporučovaný excipial obsahuje parfém a poměrně silné dráždivé množství močoviny, sama doporučuji Eucerin, který má jen 3% a neobsahuje parfém. Dále na mě vždy zabíraly koupele z ovsa, řapíku lékařského a černého čaje, ale jsou velmi vysušující, po nich se musí promazávat.Je potřeba střídat s olejovými Emolienciii, např. Oilatum atd. Promazávám se celý život modrou indulonou a vyškvařeným vepřovým sádlem. Střídám s Atodermem a ovesnou Adermou. Moře jo skvělý, efekt dlouhodobý, ale co mazání krémy ? Pro opravdu těžkého ekzematika věc nemyslitelná. Doporučuji lázně, v Praze jsou dvě denní sanatoria- Achillea a Dr Novotného. Tam se koupete /a to i malé děti) ve slané vodě a zároveň probíhá fototerapie. Vše bezpečné a pod lékařským dohledem. Jinak kojení samozřejmě je hrozně důležité, ale pokud to nejde, zdá se že i HA mléka zabírají. Moje děti jsou obě nekojené, nemohla jsem je kojit pro těžkou infekci právě v tom mém ekzému. Ani jedno ekzém zatím nemá, jsem šťastná jako blecha. MOje lékařka má takovou zajímavou teorii, že právě HA mléko, které je kontrolované a bez přídavku alergenů od matky, možná způsobilo, že u nich zatím nic nepropuklo. Kdybych já něco snědla, mohla bych je při kojení alergizovat. většina odborníků se samozřejmě shodne na tom, že kojení je nejlepší, jenomže já mám tak rozhašený imunitní systém, předpokládám, že by se to vše promítalo do mateřského mléka. Přeju všem miminkům s AE hodně zdaru, život s tímto onemocněním je sice těžký, ale může být šťastný jako ten můj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.