| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mamísku (myslím, že se známe z jiné diskuze, kam jsi chodila pod jiným nickem N....?)... vzhledem k okolnostem se opravdu dalo očekávat, že dříve nebo později "dojedeš". Mě se stalo něco podobného, odchod manžela, sesypala jsem se, pak jsem se z toho dlouho dostávala, byla jsem už po roce v podstatě ok a před 2 týdny mi jedná dobrá duše řekla pár "milých" vět, které mě srazily totálně zpátky na dno. Držela jsem se dlouhou dobu stylem, že jsem jela na doraz, podnikala spoustu aktivit a pak stačilo pár dobře míněných vět a vše bylo v háji, sesypala jsem se, úplně rozklepaná, neschopna spát, jíst, komunikovat, cokoliv dělat. Jsem objednaná k psychologovi, zvažuju i AD a psychiatra, protože tohle opravdu není dobré, takhle se žít nedá. Dva hodně blízcí přátelé mi shodou okolností v jeden den řekli, že toho psychologa opravdu potřebuji, že potřebuji profíky, kteří mě ukážou cestu, protože já jsem už udělala maximum a přesto tu cestu nevidím a oni mi pomoci už nedokážou.
Naslouchej svým vnitřním pocitům, naslouchej dobře míněným radám a pokud ti AD nevyhovují, tak popros dr. o jiný druh, který ti umožní normálně fungovat a starat se o děti.

mmch.. pro "zkušenější", existují AD, při kterých se dá fungovat? Měla jsem už jedny, název Citalec (asi) a byla jsem naprosto nepoužitelná, jako v mlze, neschopna řídit auto, stále unavená s potřebou spánku ve dne a neschopností spát v noci... což při dvou dětech moc praktické nebylo, tak jsem je po 2 týdnech vysadila. Možná jsem měla vydržet delší dobu, ale fakt to nešlo.

pro Danielu... podobnost není čistě náhodná ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.