| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, sama jsem podstoupila IVF, nakonec mám tři zdravé děti. Protože jsem se pročítala diskuse kolem IVF a vědělá o příbězích holek, co jsou ve 25 v přechodu, další mají za sebou chemoterapie a bez dárcovského vajíčka mít dítě nebudou, rozhodla jsem se darovat. Měla jsem zkušenost, že jsem hormonální léčbu snášela dobře, odběry také. Podstoupila jsem genetiku, vyšetření na pohlavně přenosné choroby, je podmínka věku do 35 let.
O tom, že mi někde může pobíhat další dítě/děti, tak nějak nepřemýšlím. Spíš mě ty myšlenky hlodaly před darováním, teď ne. Po prvním cyklu jsem si říkala, že pokud se to povedlo, tak se miminko narodí ten a ten měsíc, po dalším cyklu už jsem nad tím nepřemýšlela vůbec a teď bych musela hodně zapřemýšlet, kdy vůbec jsem na odběru byla a kolik by dětičkám bylo. Ale vzhledem k tomu, že se to nemuselo povést hned a příjemkyně mohla otěhotnět až z mražených embryí nebo vůbec, nemá to vůbec smysl se tím zabývat.
A vím, že dítě, které na svět přišlo z dárovaného vajíčka, je dítě strašně moc chtěné, má se určitě dobře a je milováno svými šťastnými rodiči, mě může hřát, že jsem tomu jejich štěstí napomohla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.