| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ona je otázka, jestli spíš dotyční neplatí za to, co by jim zdarma měli poskytnout blízcí, ať už rodina, nebo přátelé.
Nepředpokládám, že by okolo dotyčných životní partner musel hopsat s metličkami a dýmovnicí, že by kamarádi měli namíchat lektvar a slavnostně ho předávat.......ale patrně takovým lidem chybí pozornost, podpora, láska.
Nenapadlo by mě jít za šamanem, ani kartářkou, když mi je blbě, opřu se o svou rodinu. Tam je ta tajemná síla a možná není až tak tajemná, je to úplně obyčejné souznění a to by mělo fungovat i v situaci, kdy dotyčný není zrovna přínosem pro okolí, ale naopak, on sám potřebuje ty druhé.
Sebelepší lékař a sebelepší léčebné metody tohle neumí poskytnout a možná je to stejně důležité, jako oficiální léčba.
Nějak jsem si zvykli počítat, jestli náhodou nedáváme o malinko víc, než dostáváme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.