| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

KOhnová, já už to nebudu nějak víc rozebírat, ono to ani nemá moc smysl:), jen ještě dodám, že ona paní se mnou sice částečně mou situaci rozebrala to ano, bez toho by to samozřejmě nešlo, ale to nebylo to podstatné. Po tom, co jsem jí popsala, co se stalo, se mi rozhodně neudělalo zázračně líp:).
Pracovala s mojí energií. Moje osobní teorie je ta, že při velkých úzkostech, což je značně zesílený strach, které doprovázejí psychozy, dochází k velkým blokádám životní energie. A ona mi s tím prostě dokázala pomoci. Tu chybějící psychoterapii jsem si nahradila sama prací na sobě, neb tak činím už nějakých 15let:). Samozřejmě to v žádném případě není zkušenost, která by se dala zevšeobecnit, co člověk to originál. Jen jsem asi byla ve správný okamžik na správném místě a určitě zafungovaly i modlitby, že jsem se octla zrovna tady.
Můžete se tomu vysmát nebo mi vysvětlovat, že je to všechno jinak, na což máte samozřejmě právo:), ale nic to nezmění na mé osobní zkušenosti a vlastním vnitřním pocitu. Je tam možná i paralela s tím zmiňovaným porodnictvím, žena něco nějak cítí, ale je jí vysvětleno, že je to blbost, neb na fakultě je přece naučili úplně něco jiného.
S těmi penězi je to dost složité, souhlasím, že by suma měla být spíše skromnější, odpovídající uspokojení nějakých standartních potřeb.
No na to, že jsem to nechtěla moc rozvádět, jsem se tu dost rozvášnila:D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.