| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše dítě Superstar

Myslím, že i na neobvyklé jméno se dá zvyknout, ale taky by mělo jméno a příjmění "ladit". Znám jednu paní a ta má holčinku Jennifer Vráblíkovou. Zlobte se na mě nebo ne, ale příjde mi to dost komické. Dívka může později doufat, že vyvdá vhodnější příjmění. Horší by bylo, kdyby se zakoukala třeba do Vomáčky.
Jedni dali zase jméno Rita (mě se docela líbí), ale všichni miminku říkali "Ritko, Riťulko", tak ji nechali přejmenovat na Ditu.
My jsme měli docela těžké rozhodování. Mažel chtěl Rudolfa, Reného (jako v té písničce), já zase Olivera. Máme německé příjmení - Hüttl -, tak by to pěkně pasovalo.Nakonec je to Marek. A říkáme mu "Hutlánek". Holčinku jsme chtěli Anetku, spíš teda manžel, ale když se jich tu teď tolik urodilo, tak mu to budu muset rozmluvit. Já bych byla pro Grétu. Ale kdo ví co bude za pár let, než najedeme na výrobu dalších potomků ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.