| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~R^Při jednom muži a jedmo dítěti jsem uklízela z nedostatku jiné činnosti prakticky pořád... teď, co mám 8m dvojčata jsem zjistila, že jediné možné řešení je tak trochu poklízet průběžně, nedělat si stres z WC a koupelen, prostě když vidim, že to chce, tak to to vojedu a během 5ti minut hotovo... to samý s vytíráním, luxováním, žehlením, nádobím... holt někdy nevidim přes hrnce na linku, někdy přes prádlo na pračku... ostatní z nedostatku psychických sil řeším tak, že to nahážu do skříní, zavřu, oprostím se od představ jaká jsem šmudla a holt ty skříně otevřu a udělám to až budu mít čas a sílu...takže lovu zdar

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.