| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já mám taky tu arachno, a jsem na tom stejně jako vy, třepu se potím a mám pomalu zástavu dechu a ve finále se rozbrečím. už jsem to dojela tak daleko, že to pomalu přenášími na holky. mažel se taky ze začátku smál, ale teď už to bere s rezervou, stačí jenm když mě uslyší ječet už bere ubrousek a jde na to. horší to je když není doma, tak nejmíň hodinu přemýšlím jak bych zneškodnila a než se odhodlám, tak je samozřejmě v trapu. Jednou se mi ho dokonce podařilo vytáhnout z hospody, aby ho přišel zneškodnit, no co vám budu povídat pobavila jsem celou hospodu .pokaždý když vejdu do nějaký místnosti tak ji nejdřív prohlídnu kompletně celou a to ještě večer když sedíme u televize, tak se rozhlížím jestli neuvidím nějakej černej flek, nedej bože aby lezl po zemi. a s tím sprejem to u mě taky nefunguje. na tak blízkou vzdálenost bych k němu nešla. ~l~~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.