| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, potýkali jsme se se stejným problémem.

U tchánovců je to tak, že láska se řeší přes jídlo. Když byly děti menší, tak jsem řvala, kupovala jsem zdravější bonbóny, ale ty tchánovci demonstrativně nechávali stát a dávali ty svoje, protože já jsem ty svoje děti určitě chtěla šidit..

Děti už trošku vyrostly, otvírá se mi kudla v kapse, že jakmile přijdeme na návštěvu dožadují se sladkostí, které když nedostanou tak jsou zklamaní a dokonce chtějí odejít. Už se mi stalo, že syn řekl, tak jdem pryč, když nic nemají. Což jsem si myslela, že povede k určitému zamyšlení ze strany tchánovců, ale naopak je to vybudilo k tomu, že pravidelně mají doma alespoň NĚCO. A ještě je přece nejlepší to nejlevnější a pokud možno hodně. Takže já dětem kupuju bio a pořádné jídlo. A děti pak dorazí na návštěvu a dostanou hromadu nekvalitních cukrovinek, po kterých do hodiny jsou hyperaktvivní, někdy zvrací nebo je bolí břicho.
Štve mě to, ale nechávám to být. Jednou za čas to vydržím, ač mě to žere. Ale časem si říkám, děti se poučí, že jim je blbě a navíc mám dost jasné důkazy toho, že mají radši spíš mojí mámu, která jim žádné sladkosti nedává. A tohle neupřímné "uplácení" brzy prokouknou a sami poznají, kdo je má opravdu rád. Snažím se to s nimi občas rozebírat, co si o tom myslím, oni mi to odkývou a pak to stejně všechno zbaští.
Mimochodem taky máme problémy s jídlem, hlavně kluk je hubeňour, snažím se do něj něco vecpat semo tamo, ale byl by nejraději živ o sladkostech a těstovinách a rohlíkách.

Asi ti nezbyde než se na to povznést, pokud to nemá jiné řešení. Taky mě mrzí, že jsou děti vlastně bity za to, co jim oni způsobí (bonbóny potají před obědem, děti pak nejedí a dostanou vynadáno), ale holt s tím nejsem schopná nic dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.