| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

viděla jsem Juniora používaného 2 roky - brzda vypadlá, drátky se houpaly, všude trčel nějaký šroub či co ~:(, taky sedlo rozpárané ze strany - jak klučík s kolem vždycky flákl o zem - lezl z toho molitan či co to bylo jako vycpávka... když jsem to viděla, tak jsem byla jen ráda, že jsme koupili FirstBike. sice je cena horší, ale nelituju ani vteřinu vložených financí! synek jezdí od dvou let - z jiného námi vyzkoušeného odstrkovadla tohoto typu ve dvou letech prostě nedosáhl na zem. taky je plastové a lehké. synek tedy jezdí denně a to doooost. kolo je po půl roce ne moc něžného zacházení pořád jako nové. samo nějaký ten škrábaneček od používání, ale jinak je SUPER!!! sedlo je gelové, upevnění brzd bezpečné - ani při největším řádění a předstírání bouraček a buhví čeho se synek nidky o nic neodřel, nepoškrábal ani nezachytl - nemůžu si stěžovat...
sice jsem ohledně Juniora moc info nepodala, ale prostě jsem nemohla jinak ~;)~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.