| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to mám radost, že máš radost

láska by nechyběla, ta trpělivost je těžce zkoušená

největší novinkou u nás je opakování jedné věty v afektu pořád dokola.
dnes to bylo opět oblékání, tentokrát kalhotek:( od 8.00 do 9.34 řvala OBLEČ MĚ TY

já vysvětlovala, proč se má oblékat sama, jí já oblékat nebudu, kalhotky si umí obléct už jak dlouho, musíme ven, pes musí čůrat, my byli na záchodě, on potřebuje k lampě... všichni ostatní jsme se nasnídali, všímali si jí, nevšímali si jí, přesvědčovala jsem jí já, táta... a do toho pořád OBLEČ MĚ TY! OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!OBLEČ MĚ TY!

taťka pak radši odešel do práce a já nevydržela a plácla jí přes zadek (ten její řev je fakt síla, začínám se bát, aby na nás někdo neposlal sociálku, že jí tu mučíme) a najednou klid, oblíkla si kalhotky, kalhoty, ponožky, svetr, boty, vzala housku a šly jsme ven~d~

jsme z toho celý den špatná, jestli je možný, aby to dítě potřebovalo občas na zadek... jako že se sama neumí v tom běsu zabrzdit a tohle je něco, co jí to umožní~d~
žere mě to~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.