| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jako holka měla opačný problém...V osmi se mnou máma letěla k doktorce, že mám asi na prsu nádor a oni mi už rostly prsa...K 10. narozeninám jsem dostala první podprdu a prsa schovávala jak to šlo, vždyť ve 4. třídě je ještě nikdo neměl..Kluci ze mě měli srandu a já pak brečela...krom toho v 10 se přidala MS a tajné odcházení na WC s vložkou...No nerada na to vzpomínám..každopádně mám hodně velká prsa, teď po porodu ještě větší, tipuju tak pětky - k tomu povislé, že se chystám po druhém dítěti na modeláž prsou. Záda bolí jak čert, nehledě jak to překáží při sportu, hopsá to, při tenise to překáží při backandu...navíc jsem silnější a prsa mi ještě přidávají kila navíc...No přečti můj příspěvěk dceři...V 18, nebo po dítěti bude míét krásné pevné trojčičky a bude si pískat...Ve třinácti je fakt brzo~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.